Blog

Výkup nemovitostí i zadlužených je rozumnou volbou, když potřebujete získat více finančních prostředků nebo když chcete zůstat v nemovitosti bydlet nadále.

Rychlý výkup nemovitostí za hotové

Výkup nemovitostí
za hotové

Výkup nemovitostí za hotové i bez nutnosti stěhování, je vhodný pro majitele nemovitostí, kteří potřebují rychle řešit své životní situace.
Číst více »
Dražba nemovitosti

Dražba
nemovitostí

Máte na své nemovitosti nařízenou dražbu? Chcete svou situaci rychle řešit a v nemovitosti zůstat i nadále bydlet? Tak čtěte dále!
Číst více »
Insolvence 2019

Insolvence
2019

Máte finanční problémy a uvažujete o insolvenci? Od června 2019 došlo k novelizaci insolvenčního zákona a je dobré vědět, co je nového.
Číst více »
BRKI - bankovní registr klientských informací

Registr
BRKI

BRKI – Bankovní registr klientských informací eviduje pozitivní a negativní informace o klientech, kteří mají sjednaný finanční produkt u bank.
Číst více »
Registr dlužníků

Úvěrové registry
dlužníků v ČR

Do jakých registrů nahlížejí banky nebo nebankovní úvěrové společnosti při posuzování bonity žadatele o úvěrový produkt se dozvíte zde.
Číst více »
Nebankovní registr NRKI

Registr
NRKI

NRKI – Nebankovní registr klientských informací byl založen institucemi z nebankovního sektoru, které poskytují, půjčky, úvěry a leasingy.
Číst více »
Nebankovní registr SOLUS

Registr
SOLUS

Zájmové sdružení právnických osob provozuje hned několik registrů, které shromažďují informace o platební historii klientů, kteří mají …
Číst více »
Centrální registr úvěrů

Registr
CRÚ

Centrální registr úvěrů CRÚ je provozovaný ČNB. Účastníky tohoto registru jsou všechny banky a pobočky zahraničních bank na území ČR.
Číst více »
Kódy bankovních ústavů

Bankovní
kódy

Zjistěte si ihned, jaké bankovní kódy používají banky v ČR. Rychlý a přehledný seznam bankovních kódů a kódů BIC/SWIFT pro zahraniční platby najdete zde …
Číst více »